Kok aan huis Het Gooi is in te huren als prive kok voor diners en walking dinners thuis of op locatie. Dit voor in Het Gooi en in de Vechtstreek. Eén van onze specialiteiten is het koken van luxe diners en walking dinners aan huis of op de zaak. Uniek aan onze werkwijze is dat wij echt alles voor u regelen, van boodschappen tot afwas.
Kok aan huis Het Gooi
Als u eenmaal uw wensen heeft aangegeven brengen wij een passende offerte uit. Hierbij proberen we één menu voor het hele gezelschap samen te stellen. Natuurlijk wordt rekening gehouden met uitzonderingen. Op de dag van het diner zijn wij ruim voordat de gasten arriveren bij u thuis. We kunnen dan de laatste voorbereidingen treffen en de tafel alvast mooi indekken.
Als alle gasten gearriveerd zijn starten we met het serveren van het de amuses en het daarbij behorende diner. We koken alle gerechten vers bij u op locatie. We presenteren onze gerechten op serviesgoed wat door ons wordt meegebracht, en wat wij nadien ook afwassen. Na het feest maken wij u keuken weer zo schoon zoals wij die aantroffen.
Enkele weken geleden hebben wij nog een kookworkshop mogen verzorgen in Laren en een thuisdiner in Hilversum. Wilt u meer informatie over onze mogelijkheden. Mail gerust.

Kok aan huis Het Gooi