Wilt u een kok thuis inhuren voor het laten koken van een heerlijk walking dinners of thuisdiner? Private chef Klaas is gespecialiseerd in het koken van kleinschalige diners op locatie. Onze maximale groepsgrote bedraagt 50 personen. Klaas heeft een grote voorliefde voor de Franse keuken en werkt graag met lokale producten uit het seizoen. Veelal wordt gebruikt gemaakt van korte bereidingstechnieken, dit om het oorspronkelijke product zoveel mogelijk te behouden.
Kok thuis inhuren
Een kok thuis inhuren kan voor vele gelegenheden. Een bruiloft, een diner met vrienden en familie, een bedrijfsfeest of tijdens uw vakantie in binnen en buitenland. Om het diner helemaal aan uw wensen te laten voldoen is het van belang dat wij vooraf goed weten wat u graag wilt. Om dit te inventariseren nemen wij alvorens wij een offerte uitbrengen altijd eerst telefonisch contact op.
Wij kunnen met al uw voorkeuren rekening houden, als we het maar vooraf weten. Onze diners bestaan veelal uit 2 amuses gevolgd door meerdere gangen. Naast een heerlijk en mooi uitziend diner zorgen wij ook voor een stijlvol gedekte tafel voorzien van linnen, servetten, servies, bestek, glaswerk, kandelaars en verse bloemen.
Wij koken alle gerechten in uw eigen keuken, vanuit hier serveren wij ze ook uit. Dit met daarbij een heldere toelichting over wat het is, en hoe het gemaakt wordt. Na het diner nemen wij alle afwas mee terug naar huis en laten wij uw keuken schoon en netjes achter.
Lees hier de reacties van klanten die Klaas eerder inhuurden:
Voortreffelijk gegeten en mooie wijnen.
De Goede | 9 personen | Kerkelanden
Eten op niveau wat je mag verwacht van een traiteur. Goede sfeer.
Van der Velde | Loosdrecht | 18 personen
Onze eerste kennismaking met een private chef is erg goed bevallen. Klaas bedankt voor de leuke uitvoering van je concept.
Oudewater | 23 personen | De Bilt